admart.ro Web analytics

Credite de bun venit

Daca iti faci un cont de utilizator pe site-ul nostru vei primi automat un pachet de credite ( 6 credite ) cu care iti vei putea promova sau plati anunturile pe AdMart.ro. Beneficiaza acum de promotia noastra.

Cauta

Suport Tehnic - Bitdefender (Rm. Valcea) Anunt Dezactivat

Categorie

Locuri de munca / Alte locuri de munca

Anunt
Candidatul ideal Esti pasionat de domeniul IT, ai reusit sa scapi de interminabilele pop-up-uri d
Candidatul ideal
Esti pasionat de domeniul IT, ai reusit sa scapi de interminabilele pop-up-uri din browser si esti proactiv? Mai mult decat atat, comunici cu usurinta cu oamenii si vorbesti engleza la nivel avansat?

Aplica si hai sa vorbim mai multe!P.S : Iti poti lua si prietenii cu tine daca doriti sa faceti parte din aceeasi echipa.
Iar noi iti oferim un bonus consistent pentru fiecare recomandare :)

Descrierea jobului
Ce rol te așteaptă în echipa Bitdefender ?
  • Gestionezi apelurile/e-mail-urile din partea clientilor si sa rezolvi cu promptitudine diversele situatii pe care acestia le raporteaza;
  • Sa oferi suport tehnic (level 1) clientilor Bitdefender;
  • Pastrezi evidența interacțiunilor cu clienții si sa inregistrezi informatiile transmise de acestia;
  • Sa participi la sesiuni periodice de training care sa te ajute sa te dezvolti pe plan profesional si personal.
De ce beneficii te bucuri la Valoris?
  • Program de lucru flexibil full time, organizat in functie si de disponibilitatea ta;
  • Salariu fix + tichete de masa + bonusuri lunare de performanta, ce vor creste progresiv odata cu experienta acumulata de tine in companie;
  • Posibilitati reale de promovare in cadrul companiei;
  • Oportunitatea de a acumula experienta in domeniul IT - Software;
  • O atmosfera relaxanta - concursuri, zile tematice si iesiri in echipa;

Adăugat de

valoris

Locație

Valcea, Ramnicu Valcea

Detalii anunț

ID Anunț: 35650
Afișări: 13
Adăugat 04-12-19 11:27:32
Expiră: 03-04-20 12:27:00

Anunturi Diverse

Reclama ta aici