admart.ro Web analytics

Credite de bun venit

Daca iti faci un cont de utilizator pe site-ul nostru vei primi automat un pachet de credite ( 6 credite ) cu care iti vei putea promova sau plati anunturile pe AdMart.ro. Beneficiaza acum de promotia noastra.

Cauta

Chatty Customer Care Agents (partener GLOVO)

Adaugă la Favorite
Date Contact cariere@valoris.ro

Anunt

Candidatul ideal
  • Bune abilitati de comunicare;
  • Cunostinte PC pentru a te familiariza usor cu aplicatiile noastre;
  • Flexibilitate si adaptabilitate;
  • Deschidere si interes in ceea ce priveste dezvoltarea ta;
  • Avantaje: engleza conversational + experienta anterioara intr-un departament customer care.
Beneficii:
Echipa tanara care se extinde;
Punct de lucru in proximitatea metroului;
Abonament medical la Regina Maria;
Posibilitatea de a comanda carti prin Bookster;
Training-uri de start-up platite si traininguri ocazionale de dezvoltare profesionala;
Alti 450 de colegi simpatici, concursuri interne, iesiri in oras si diverse activitati de echipa;
Posibilitati reale de crestere profesionala in cadrul companiei.
Descrierea jobului
  • Vei raspunde solicitarilor primite si vei oferi suport preponderent prin chat/mail, dar si telefonic;
  • Vei nota si actualiza in aplicatia interna informatiile obtinute;
  • Vei ajuta la implementarea celor mai bune practici de lucru si la dezvoltarea activitatii;​
  • Vei lucra in program flexibil organizat in ture (inclusiv 2/3 week-end-uri cu liber in timpul saptamanii) - de exemplu: 08:00-16:00; 11:00-19:00; 18:00-02:00. Se ofera spor pentru orele de noapte si se asigura transport cu taxi in tura de seara;

Locație

Sector 3, Bucuresti
Soseaua Dudesti-Pantelimon nr 42, Cladirea Rams

Detalii anunț

ID Anunț: 35382
Afișări: 13
Expiră: 27-11-19 15:51:00
Anunt in categoria: Alte locuri de munca

Trimite acest anunt prietenilor:

Anunturi Diverse

Reclama ta aici