admart.ro Web analytics

Credite de bun venit

Daca iti faci un cont de utilizator pe site-ul nostru vei primi automat un pachet de credite ( 6 credite ) cu care iti vei putea promova sau plati anunturile pe AdMart.ro. Beneficiaza acum de promotia noastra.

Cauta

Customer Support with English

Adaugă la Favorite
Prețul este negociabil
Date Contact cariere@valoris.ro

Anunt

Candidatul ideal Daca iti doresti sa-ti perfectionezi limba engleza si vrei sa incerci lucruri noi, esti vorbaret si pui pasiune in ceea ce faci, aplica la noi! Descrierea jobului Ce ne dorim de la tine:
  • Sa vorbesti limba engleza la nivel mediu sau avansat;
  • Sa ai cunostine avansate de Windows;
  • Sa poti asimila rapid cunostintele;
  • Sa iti placa sa lucrezi in echipa;
  • Sa fii o persoana proactiva, orientata catre client;
  • Sa fii o persoana flexibila;

Responsabilitatiile tale vor fi:
  • Sa acorzi asistenta clientilor via email si telefon;
  • Sa asimilezi si implementezi procedurile de lucru;
  • Sa prezinti solutii clientilor cu privire la alegerea produsului sau serviciului solicitat;
  • Sa construiesti si sa mentii o buna legatura cu clientii prin oferirea informatiilor referitoare la produsele si serviciile companiei;
Ce iti oferim:
  • Contract de munca perioada nedeterminata;
  • Pachet salarial atractiv;
  • Training-uri de specialitate;
  • Oportunitate de promovare in cadrul companiei;

Te asteptam cu drag in echipa noastra!

Locație

Bucuresti
Soseaua Dudesti-Pantelimon nr 42, Cladirea Rams

Detalii anunț

ID Anunț: 35379
Afișări: 12
Expiră: 27-11-19 15:36:00
Anunt in categoria: Alte locuri de munca

Trimite acest anunt prietenilor:

Anunturi Diverse

Reclama ta aici