admart.ro Web analytics

Credite de bun venit

Daca iti faci un cont de utilizator pe site-ul nostru vei primi automat un pachet de credite ( 6 credite ) cu care iti vei putea promova sau plati anunturile pe AdMart.ro. Beneficiaza acum de promotia noastra.

Cauta

ELECTRICIAN
Prețul este negociabil
Date Contact cristina.florea@eldon.com

Anunt

ELECTRICIAN INTRETINERE SI REPARATII UTILAJE SI ECHIPAMENTE INDUSTRIALE

Profilul candidatului:
- Studii tehnice - Experienta anterioara relevanta
- Cunostinte tehnice foarte bune.
- Disponibibilitate de lucru in schimburi
- Persoana ordonata si dornica sa isi imbunatateasca cunostintele profesionale.

Responsabilitati:
- Participa la instalarea, punerea in functiune si mentenanta utilajelor si echipamentelor     Diagnosticarea stării de funcţionare;
- Întreţinerea curentă a echipamentelor;
- Remedierea defecţiunilor;
- Execută lucrări de întreţinere curentă şi înlătura toate dereglările şi defecţiunile apărute în timpul funcţionării echipamentelor;
- Executa probele de funcţionare după efectuarea reparaţiilor şi repunerea în parametrii tehnici din documentaţia maşinilor;
- Executarea de reparaţii curente şi reparaţii capitale.
- Lucrările efectuate se aplică la o mare diversitate de maşini, utilaje şi instalaţii automatizate Pentru mai multe detalii ne puteti contacta la numerele de telefon: 0268308281, 0731121041 sau pe adresa de email: cristina.florea@eldon.com.

Locație

Intorsura Buzaului, Covasna
Întorsura Buzăului, Romania

Detalii anunț

ID Anunț: 29007
Afișări: 75
Expiră: 01-11-19 14:27:00

Trimite acest anunt prietenilor:

Anunturi Diverse

Reclama ta aici