admart.ro Web analytics

Credite de bun venit

Daca iti faci un cont de utilizator pe site-ul nostru vei primi automat un pachet de credite ( 6 credite ) cu care iti vei putea promova sau plati anunturile pe AdMart.ro. Beneficiaza acum de promotia noastra.

Cauta

ELECTRICIAN
Prețul este negociabil
Date Contact cristina.florea@eldon.com

Anunt

ELECTRICIAN INTRETINERE SI REPARATII UTILAJE SI ECHIPAMENTE INDUSTRIALE

Profilul candidatului:
- Studii tehnice - Experienta anterioara relevanta
- Cunostinte tehnice foarte bune.
- Disponibibilitate de lucru in schimburi
- Persoana ordonata si dornica sa isi imbunatateasca cunostintele profesionale.

Responsabilitati:
- Participa la instalarea, punerea in functiune si mentenanta utilajelor si echipamentelor     Diagnosticarea stării de funcţionare;
- Întreţinerea curentă a echipamentelor;
- Remedierea defecţiunilor;
- Execută lucrări de întreţinere curentă şi înlătura toate dereglările şi defecţiunile apărute în timpul funcţionării echipamentelor;
- Executa probele de funcţionare după efectuarea reparaţiilor şi repunerea în parametrii tehnici din documentaţia maşinilor;
- Executarea de reparaţii curente şi reparaţii capitale.
- Lucrările efectuate se aplică la o mare diversitate de maşini, utilaje şi instalaţii automatizate Pentru mai multe detalii ne puteti contacta la numerele de telefon: 0268308281, 0731121041 sau pe adresa de email: cristina.florea@eldon.com.

Locație

Intorsura Buzaului, Covasna
Întorsura Buzăului, Romania

Detalii anunț

ID Anunț: 29007
Afișări: 83
Expiră: 01-05-20 15:27:00
Anunt in categoria: Alte locuri de munca

Trimite acest anunt prietenilor:

Anunturi Diverse

Vopsea Efect Beton Giorgio GraesanVopsea Efect Beton Giorgio Graesan
Materiale constructii si amenajariSector 4
Materiale si echipamente electrice omologate ENEL/Materiale si echipamente electrice omologate ENEL/
Materiale constructii si amenajariDeva80 RON
PRODUCATOR GARDURI DIN BETON ARMAT SI FIER FORJATPRODUCATOR GARDURI DIN BETON ARMAT SI FIER FORJAT
Materiale constructii si amenajariIlfov150 RON
tigla de inalta calitatetigla de inalta calitate
Materiale constructii si amenajariSector 115 RON
Vopsea Lavabila Economica de Interior NEOMATT Vopsea Lavabila Economica de Interior NEOMATT
Materiale constructii si amenajariIlfov57,60 RON
Dispozitive manevrare tablaDispozitive manevrare tabla
Materiale constructii si amenajariArad1 EUR
Portofoliu - Aquablue Piscine Portofoliu - Aquablue Piscine
Materiale constructii si amenajariZalau1 RON
Cheie tachelaj omega cu bolt filetat G209 Cheie tachelaj omega cu bolt filetat G209
Materiale constructii si amenajariSatu Mare1 EUR
Email Alchidic EMEX EXTRACOLOR Email Alchidic EMEX EXTRACOLOR
Materiale constructii si amenajariIlfov15.84 RON
Clipsuri forjate industriale Crosby model G450Clipsuri forjate industriale Crosby model G450
Materiale constructii si amenajariGalati1 EUR

Reclama ta aici