admart.ro Web analytics

Credite de bun venit

Daca iti faci un cont de utilizator pe site-ul nostru vei primi automat un pachet de credite ( 6 credite ) cu care iti vei putea promova sau plati anunturile pe AdMart.ro. Beneficiaza acum de promotia noastra.

Cauta

Inginer
Date Contact 0774639472

Anunt

CERINTE:
-Studii tehnice sau absolvent studii universitare tehnice fara licenta
-Cunostinte desen tehnic
-Cunostinte de limba engleza – nivel mediu
-Bune cunostinte de Excel
-Experienta in sisteme de operare Auto CAD
-Experienta in sisteme ERP / SAP
-Capacitate de analiza desene de executie
Responsabilitati:
- Introduce comenzile de fabrica si achizitii in sistem, in conformitate cu obiectivele, politicile si strategiile companiei
- Introduce comenzile clientilor din Romania, ICO si Extern in  sistem
- Gestioneaza baza de date a companiei
- Ofera servicii post introducere comanda in sistem
- Participa activ la dezvoltarea profesionala, personala si a echipei
- Pregateste lista de componente, introduce comenzile in sistem corect si la timp astfel incat sa se respecte termenul de livrare agreat cu clientul, trimite confirmarea comenzii
- Contribuie la gestionarea bazei de date a sistemului ERP al companiei: identifica erori si le corecteaza, creaza coduri pentru produsele achizitionate, seteaza informatii despre clienti
- Realizeaza documente de instalare si de siguranta
- Mentine relatia cu responsabilii de vanzari si cu clientii externi si opereaza modificari ale comenzilor conform cerintelor lor
BENEFICII:
-Pachet salarial motivant
 -Bonuri de masa
 -Abonament medical
 -Transport asigurat din Brasov

Locație

Rasnov, Brasov

Detalii anunț

ID Anunț: 27527
Afișări: 118
Expiră: 01-04-19 12:29:00

Trimite acest anunt prietenilor:

Anunturi Diverse

Reclama ta aici