admart.ro Web analytics

Credite de bun venit

Daca iti faci un cont de utilizator pe site-ul nostru vei primi automat un pachet de credite ( 6 credite ) cu care iti vei putea promova sau plati anunturile pe AdMart.ro. Beneficiaza acum de promotia noastra.

Cauta

CNC Taiere cu Flacara Olanda Anunt Dezactivat

Categorie

Locuri de munca / Munca in strainatate

Anunt
Selectionam un operator debitare cu flacara pentru o importanta firma din Olanda care se ocupa cu fa
Selectionam un operator debitare cu flacara pentru o importanta firma din Olanda care se ocupa cu fabricarea de turbine industriale.
Responsabilitati:
- Taiere cu flacara CNC (autogena/plasma)
-Ajustari ale masinii de taiat
- Ordine si curatenie a spatiului de munca
-Mantenanta usoara ale masinii de debitat
Se cere:
Experienta in sectorul metal
Experienta in utilizarea masinii de debitat cu flacara
Nivel avansat de limba Engleza
Se ofera:
Contract de munca
Salar atractiv
Transport asigurat Cazare asigurata

Adăugat de

Andreea Moisa

Locație

Brasov, Brasov

Detalii anunț

ID Anunț: 27901
Afișări: 253
Adăugat 19-03-18 11:30:20
Expiră: 15-11-20 11:30:00

Anunturi Diverse

Reclama ta aici