admart.ro Web analytics

Credite de bun venit

Daca iti faci un cont de utilizator pe site-ul nostru vei primi automat un pachet de credite ( 6 credite ) cu care iti vei putea promova sau plati anunturile pe AdMart.ro. Beneficiaza acum de promotia noastra.

Consultant vanzari prin telefon (Rm. Valcea) Anunt Dezactivat

Categorie

Locuri de munca / Agenti vanzare

Anunt
Candidatul ideal Suntem o echipa dinamica si in continua dezvoltare. Ne plac interactiunile cu oa
Candidatul ideal Suntem o echipa dinamica si in continua dezvoltare. Ne plac interactiunile cu oamenii si intotdeauna suntem in cautare de noi modalitati de a ne depasi limitele.

Alatura-te echipei de telesales daca simti ca:
• Atitudinea pozitiva este punctul tau forte;
• Te caracterizeaza perseverenta si abilitatile excelente de comunicare;
• Te regasesti in promovarea telefonica a produselor si te adaptezi oricariu portofoliu de clienti;
• Iti doresti ca pe langa veniturile fixe, sa cresti prin bonusuri de performanta.
Descrierea jobului Alaturi de echipa noastra:
• Iti dezvolti abilitatile de promovare si vanzare;
• Beneficiezi de training-uri de comunicare si vanzare;
• Contactezi clientii Orange pentru a le vinde produsele si serviciile companiei;
• Ne motivam si evoluam impreuna.

Iti oferim:
• Program flexibil de 8h/zi  de Luni pana Vineri, in intervalul 09:00-21:00;
• Salariu fix + bonusuri nelimitate in functie de numarul vanzarilor;
• Training de proiect platit si training-uri de dezvoltare profesionala;
• Concursuri interne si activitati de echipa;
• Posibilitate de promovare in cadrul companiei.

Adăugat de

valoris

Locație

Valcea, Ramnicu Valcea

Detalii anunț

ID Anunț: 35652
Afișări: 12
Adăugat 04-12-19 11:34:51
Expiră: 03-04-20 12:34:00

Reclama ta aici

 cumperi usor
Vinzi si cumperi usor pe AdMart.ro
 cumpara in siguranta
Fii in siguranta pe AdMart.ro
cumperi o masina
Vrei sa cumperi o masina?