admart.ro Web analytics

Credite de bun venit

Daca iti faci un cont de utilizator pe site-ul nostru vei primi automat un pachet de credite ( 6 credite ) cu care iti vei putea promova sau plati anunturile pe AdMart.ro. Beneficiaza acum de promotia noastra.

Bitdefender - Suport Tehnic in lb. Engleza Anunt Dezactivat

Categorie

Locuri de munca / Alte locuri de munca

Anunt
Candidatul ideal Ți-ai modat Minecraft-ul până a început să arate ca Skyrim? Transformă-ți pasiun
Candidatul ideal Ți-ai modat Minecraft-ul până a început să arate ca Skyrim? Transformă-ți pasiunea într-un job! Aplică pentru poziția de Suport Tehnic în proiectul Bitdefender și folosește-ți abilitățile pentru a începe o cariera în IT!
Descrierea jobului
Rolul tau in cadrul echipei va fi sa:
  • Gestionezi apelurile/e-mail-urile din partea clientilor si sa rezolvi cu promptitudine diversele situatii pe care acestia le raporteaza;
  • Sa oferi suport tehnic (level 1) clientilor Bitdefender;
  • Pastrezi evidența interacțiunilor cu clienții si sa inregistrezi informatiile transmise de acestia;
  • Sa participi la sesiuni periodice de training care sa te ajute sa te dezvolti pe plan profesional si personal.
Beneficii:
  • Program de lucru flexibil part time/full time, organizat in functie si de disponibilitatea ta. De exemplu avem cele 3 ture clasice 06:00 - 14:00 / 14:00 - 22:00 / 22:00 – 06:00 si 6 ture intermediare 16:00 - 00:00 / 17:00 - 01:00 / 18:00 - 02:00 / 19:00 - 03:00 / 20:00 - 04:00 / 21:00 - 05:00;
  • Salariu fix + tichete de masa + bonusuri lunare de performanta, ce vor creste progresiv odata cu experienta acumulata de tine in companie;
  • Posibilitati reale de promovare in cadrul companiei;
  • Oportunitatea de a acumula experienta in domeniul IT - Software;
  • O atmosfera relaxanta - concursuri, zile tematice si iesiri in echipa;
  • Abonament Bookster;
  • Abonament medical clinica privata

Adăugat de

valoris

Locație

Bucuresti, Sector 3

Detalii anunț

ID Anunț: 35384
Afișări: 20
Adăugat 28-10-19 15:55:08
Expiră: 27-11-20 15:55:00

Reclama ta aici

 cumperi usor
Vinzi si cumperi usor pe AdMart.ro
 cumpara in siguranta
Fii in siguranta pe AdMart.ro
cumperi o masina
Vrei sa cumperi o masina?