admart.ro Web analytics

Credite de bun venit

Daca iti faci un cont de utilizator pe site-ul nostru vei primi automat un pachet de credite ( 6 credite ) cu care iti vei putea promova sau plati anunturile pe AdMart.ro. Beneficiaza acum de promotia noastra.

Team Leader Bucuresti

Adaugă la Favorite
Prețul este negociabil
Adăugat de
Vizitator

Anunt

Responsabilitati

- Asigura suportul in implementarea proiectelor agentie, se subordoneaza si colaboreaza cu echipa din field

- Coordoneaza echipele de promoteri/ Consultanti si supervizeaza activitatea acestora in raport cu materialele de training puse la dispozitie

- Preda si preia zilnic materiale logistice necesare implementarii proiectelor agentiei din fiecare locatie respectand cu strictete intervalele orare stabilite si raspunde prompt solicitarilor de a asigura eventualele necesitati logistice neprevazute

- Intocmeste si transmite periodic (zilnic/saptamanal) Agentiei rapoarte de informare cu privire desfasurarea proiectelor

- Realizeaza rapoarte de evaluare a activitatii promoterilor si semnaleaza in timp real agentiei eventualele abateri de la regulile interne ale agentie/clientului

- Se implica si asigura suportul in rezolvarea situatiilor neprevazute care ar putea afecta buna desfasurare a proiectelor de field ale Agentiei.

Cerinte

- Spirit de echipa, entuziasm, punctualitate, bune abilitati de coordonare, planificare si organizare
- abilitatea de a rezolva situatiile limita aparute
- carnet categoria B (minim 2 ani) + autoturism propriu
- cunostiinte minime Office ( excel, ppt, word)
- Disponibilitate de a lucra in cursul saptamanii si in weekend
Puteti trimite un cv pe socialmedia@newview.ro

Locație

Sector 2, Bucuresti

Detalii anunț

ID Anunț: 28452
Afișări: 159
Expiră: 16-04-21 14:41:00
Anunt in categoria: Alte locuri de munca

Trimite acest anunt prietenilor:

Reclama ta aici

 cumperi usor
Vinzi si cumperi usor pe AdMart.ro
 cumpara in siguranta
Fii in siguranta pe AdMart.ro
cumperi o masina
Vrei sa cumperi o masina?